Autodoprava

Přeprava nákladů v rámci celé Evropy

Autodoprava - již od roku 2003, kdy byla založena, poskytuje komplexní kvalitní služby v oblasti autodoprava, expresní přeprava, spedice, zasilatelství. Autodoprava Chrudim má moderní vozový park. Zajišťujeme přepravu osob i přepravu nákladů.

Služby, které naše Autodoprava Chrudim poskytuje, můžete využít například při stěhování. Autodoprava Chrudim je ryze česká společnost, jejíž služby však dalece překračují hranice České republiky. Služby v oblastech autodoprava, expresní přeprava a odtah vozidel poskytujeme nejen v regionu východních Čech – v regionech Chrudim, Pardubice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Hradec Králové, ale v rámci celé Evropy. Vaše náklady Autodoprava Chrudim přepraví skutečně kamkoliv v Evropě. Případně odkudkoliv z Evropy vám naše Autodoprava Chrudim náklad přiveze. Mezi služby společnosti Autodoprava Chrudim patří i přeprava vozidel.

Logistika firmy při rozvozu zboží a potřebné vytěžování vozidel je cíl, potřebný pro udržení dobré ceny našich výrobků a pro export a import zásob ze vzdálených míst.

Nenecháme naše vozy zahálet a dle poptávek našich klientů po přepravě zboží, jímž se nevyplatí vlastnit autopark, jsme již x krát nabídly naše služby a vzájemnou výpomoc. Nyní se touto cestu oficiálně vydáváme do sektoru autodopravců  a to nejen pro naše klienty.

Nabízíme:

  • vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, včetně vytěžování
  • kamionovou autodopravu externími vozy
  • stěhování firem i rodin
  • rozvoz a distribuci nových komodit
  • zajištění transportu potřeb pro firemních akce, párty
  • krátkodobé uskladnění zboží v našem skladu

Expresní přeprava

Specializací naší společnosti Autodoprava Chrudim s.r.o. je i expresní přeprava zásilek. Expresní přeprava zásilek je skutečně rychlá. Náklad, jehož pojištění je samozřejmostí, naše Autodoprava Chrudim v rámci ČR a celé Evropy převeze odkudkoliv kamkoliv. Stačí, když nám zavoláte, jaké je místo nakládky a místo určení a o jak objemnou zásilku či o jak objemný náklad se jedná, ihned k vám vyrazíme.